Pořiďte mu nový obal; iPhone 4 si zaslouží barevný kabát

Váš mobilní telefon s sebou nosíte doslova všude, dopřejte mu kvalitní obal. IPhone 4 díky výměnnému obalu nejen ochráníte, ale bude vypadat stylově v každé situaci a doladí váš celkový vzhled. Nechte se zlákat kouzlem výměnných pouzder. 

Proč chránit svůj iPhone 4 pomocí obalu?

Chytré mobily jsou dnes již nedílnou součástí našich životů, nahrazují nám budík i kalendář, dokážeme se díky nim připojit k internetu, vyřídit neodkladnou poštu během cesty autobusem; nebo dokonce zaplatit nákup. Dalo by se říci, že jsme bez nich jak bez ruky, dělají nám společnost v jakékoliv situaci a díky nim se necítíme sami. Proto je nutné o svůj iPhone 4 pečovat a pořídit mu kvalitní obal, který ho ochrání za všech okolností.

Nechte vzhled vašeho přístroje promluvit za vás 

Nebudeme zastírat skutečnost, že i obaly na iPhone 4 se staly módní záležitostí. Můžete vybírat ze široké nabídky obrázků nebo vzorů, kombinovat je s vaším outfitem, například zvolit motiv krajky jako doplněk šatů nebo díky vtipnému nápisu vyjadřovat svůj aktuální názor. Vaší kreativitě se meze nekladou: můžete měnit motivy krytů podle vaší momentální nálady, zvolit  elegantní pouzdro na pracovní meeting nebo veselé na schůzku přáteli. Díky snadné manipulaci změníte vzhled svého telefonu během pár vteřin. Není podstatné zda jste milovníkem psů, nebo dáváte přednost květinovým motivům; ze široké palety nápisů a obrázků si vybere opravdu každý.

Z jakých materiálů se obaly pro iPhone vyrábějí?

Drtivá většina pouzder je plastových. To proto, že se jedná o velmi odolný materiál, který je taktéž snadný na údržbu. Plastové obaly jsou lehké a skvěle na mobil sedí, aniž by zvětšily jeho velikost. Nejsou zbytečně drahé a přesto váš iPhone spolehlivě ochrání a dodají jeho vzhledu potřebnou “šťávu”. K dostání jsou samozřejmě i pouzdra z umělé nebo pravé kůže. Ta jsou ovšem cenově méně příznivá a také nabídka vzorů v tomto provedení je značně omezená.  

Darujte pouzdro na telefon svým přátelům

Zkusili jste využít obal na iPhone 4 jako skvělý, a přitom cenově dostupný dárek pro své blízké? Pokud ne tak je na čase to vyzkoušet; uvidíte sami jak vámi vybraný kryt s květinami, které zbožňuje, udělá vaší kamarádce radost. Maluje vaše sestra ráda či prostě jen miluje výtvarné umění?Pořiďte jí pouzdro v motivem palety barev na malování. Svým dárkem ukážete nejen cit pro detail, ale i to, že vám na obdarovaném  záleží a vnímáte, jaké má zájmy.

Podle čeho se rozhodovat při výběru pouzdra pro váš iPhone 4

Rozhodně dávejte přednost kvalitnímu materiálu. kryt by měl opravdu perfektně doléhat na tělo telefonu, aby splnil svůj ochranný účel. Také hrana pouzdra lemujícího display by měla být o kousek vyšší, aby byl telefon chráněn proti případnému rozbití pádem. V rámci perfektní ochrany vašeho přístroje je, také vhodné zkombinovat ochranné pouzdro s folií na display, která zabrání nepříjemných škrábancům.

IPhone 4 je legendou mezi mobily, proto mu dopřejte ochranu, kterou si zaslouží

Žádný jiný telefon zatím nezpůsobil ve světě takovou mobilní revoluci jako iPhone 4. Jeho design byl nový, inovativní a výbava samotného přístroje do té doby nevídaná, proto si právem získal naše srdce a také potřebu jej chránit. Protože iPhony 4 a 4S jsou pouze ve dvou barevných variantách, je zcela přirozená touha jejich majitelů “ten svůj” nějakým způsobem odlišit od ostatních a k tomu jim perfektně složí barevné plastové obaly, které tento účel beze zbytku splňují.

Dáváte přednost plastovému nebo koženému obalu? Jaký je podle vás ideální počet pouzder na iPhone 4?

Natálie Vrbová