Nechte si odstranit tetování v Praze. Kvalitu poznáte okamžitě

Možná, že i ti, kteří pocházejí z Brna, Českých Budějovic a Ostravy, budou souhlasit. Praha je centrem dění. A to nejen kulturního a politického, ale i estetické medicíny. Takže, kde si nejlépe nechat kvalitně a profesionálně odstranit tetování, než právě v Praze?

Kliniky v Praze poskytují tu nejlepší péči.

I v případě odstranění tetování je lepší své tělo svěřit rukám profesionálů, než se jej snažit odstranit doma, popřípadě v kosmetických salonech.

Odstranění tetování v Praze může být řešením. Kliniky estetické medicíny zde jsou vyhledávané nejen klienty z České republiky, ale i ze zahraničí. Díky tomu mají nejen dostatek zkušeností, ale i skvělé technologické vybavení. Konkurence v tomto případě totiž není jen lokálního charakteru, ale přesahuje i hranice tohoto státu.

Odborníci zůstávají ve velkých městech.

Velkou výhodou Prahy je také dostatek vystudovaných profesionálů v jakémkoliv oboru. Většina absolventů totiž zůstává v univerzitních městech, která se po dobu studia stala jejich novým domovem, natrvalo. Ani medicína není výjimkou. A Praha se svými třemi lékařskými fakultami Karlovy univerzity se řadí mezi největší producenty absolventů medicíny v celé České republice.

 

Pokud hledáte odborníka, máte největší pravděpodobnost, že jej najdete právě v Praze

Bojíte se „pražské přirážky?“ Cena bude příznivější, než jste čekali.

Možná se bojíte, že díky tomu, že se jedná o velké město s většími náklady na život, na pronájem prostor i na platové ohodnocení, cena za sezení nebude příliš lahodit vaší peněžence. Ano, Praha má vysoké náklady na život. V celosvětovém měřítku se ale umístila až na 90. místě. Ale ve hře je mnoho dalších faktorů:

 • Konkurence:

Ta je zde veliká. Proto si ceny nemohou dovolit jít vysoko. Potencionální klienti by odešli o několik ulic dále, kde poskytnou podobné služby, ale levněji.

 • Vyšší počet klientů:

I to hraje velkou roli. Vyšší počet klientů přináší větší finance, ale i snazší rozložení nákladů. Načerpání značného množství zkušeností je dalším nemalým pozitivem a důvodem, proč si raději nechat odstranit tetování ve velkých zařízeních.

Nejste si jisti způsobem? Kliniky jsou efektivní a bezpečné řešení.

Kdysi dávno jste si pořídili tetování a nyní se jej chcete zbavit. Možností, které se nabízejí, je několik. Ne všechny však vedou k výsledku, se kterým budete spokojeni. A některé způsoby, s nimiž se můžete setkat na internetu i ve skutečnosti, mohou být až životu nebezpečné.

Základní možnosti, kde lze odstranit tetování:

 • doma
 • kosmetické salóny
 • kliniky plastické a estetické chirurgie

Domácí odstranění tetování i kosmetické salóny nemusí fungovat tak, jak jste si představovali:

 • Bělící krémy nebo pera nemají dostatečné vlastnosti na to, aby došlo ke skutečnému odstranění tetování. S největší pravděpodobností sníží jeho viditelnost, tetování vám však na kůži zůstane.
 • Rady, se kterými se setkáte na internetu, mohou být i životu nebezpečné. I v případě použití těch jemnějších metod, je potřeba dostatek trpělivosti a času. Budete je mít?
 • Kosmetické salóny mohou poskytovat lepší ceny než estetické kliniky, ale používají dostatečně moderní a fundované přístroje? Rozdíl mezi certifikovaným laserem a laserem z Číny může být i to, jaké jizvy vám po tetování zůstanou. Stojí vám to za risk nebo chcete mít jistotu pěkné pokožky i po zákroku?

3 důvody, proč si vybrat kliniku právě v Praze:

 1. Centra plastické a estetické medicíny, které odstranění tetování provádějí, jsou zdravotnickými zařízeními. Máte tudíž jistotu, že váš zákrok bude proveden odborníkem ve vysokém standardu.
 2. Velké množství klientů přináší velké množství zkušeností.
 3. Vysoká konkurence tlačí na používání těch nejlepších a nejmodernstějších technologií. Proč si nenechat odstranit tetování co nejvíce bezbolestně a s co nejmenšími upomínkami na jeho bývalou přítomnost v podobě jizviček?

A co vy? Je pro vás Praha místem zaslíbeným a milovaným?

Natálie Vrbová