Máte málo sexu? Chcete vědět, jak to řeší ostatní?

Pokud jste si souhlasně povzdechli, nejspíš jste si uvědomili, že jste si již dlouho pořádně neužili sexuálních radovánek. Jak tento problém řešit? Záleží hlavně na důvodech, proč se ve vaší ložnici erotika zanedbává, nebo se tam rovnou vůbec nevyskytuje. Neklesejte na mysli i erotika je oblastí lidského života, na které se dá pracovat s velkou pravděpodobností a nadějí na zlepšení. Jak na to? Pojďme se podívat, jsk situaci řeší skuteční lidé:

Marek, 32 let, podnikatel:

Jsem single už 5 let, takže se mi občas stane, ze mám nedostatek sexu. Nemám ale rád vážné vztahy, nikdy to nedopadlo dobře. Když mám chuť na sex, vyrazím s kámoši do baru a opijeme tam nějaké roštěnky. Většinou se nějaká chytí. Sebevědomí ani šarm mi nechybí, takže to v asi tak padesáti procentech případů klapne.

Aleš 17 let, student

Jsem ještě panic, ale toužím po sexu každý den od rána do večera. U porna mě to už nebaví, takže začínám plánovat, jak sbalit nějakou spolužačku na maturitním plese. Taktik jsem nastudoval mnoho. Nejlepší jsou americké filmy. Doufám, že se mi to konečně podaří. Některé spolužačky již mají se souložením zkušenosti, tak doufám, že na mě nakonec ta pravá nepozná, že já je nemám zatím žádné.

Alexandr, 23 let, účetní

Jsem gay a občas jsem opravdu nadrženej. Naštěstí mám ale spoustu kámošů, kteří mají podobný problém. Zavoláme si, domluvíme se a je to. V tomhle to mám daleko jednodušší, než heteráci, alespoň si to myslím.

Pavel, 29 let, ředitel obchodního řetězce

Mám dvě práce, jsem totální workoholik a na vztah nemám prostě čas. Poslední holka mi utekla, protože jsem na ni měl čas jenom v noci. Tvrdila mi, že ji mám jen na sex. Ve výsledku to bohužel byla skoro pravda. Já jsem ji fakt miloval, ale zatím chci budovat kariéru, mám na ni opravdu pěkně našlápnuto. Když potřebuji uvolnit sexuální napětí a pořádně si zadivočit, zajdu si do erotického klubu. Rád taky zajdu na privat Praha 1, kde mám svoji oblíbenou velmi šikovnou slečnu, která mi udělá, co mi na očích vidí. Rád jí proto dám vždy něco navíc…

Jiří, 41, IT specialista

Moje manželka nikdy nebyla na sex, hned po tom, co se nám narodily naše 3 děti, u nás sexuální život skončil. A já jsem to s ní vzdal. U nás doma to všem vyhovuje. Já jsem se s tím ale úplně nesmířil. Když mám chuť na ženskou, mám svoji milenku Irenku. Známe se od mlada a vlastně to spolu táhneme celý život. Ale nikomu ani muk!

Kamil, 46, ezoterik

Svoji ženu miluji, ale už spolu moc nespíme. Tak nějak to z její strany vyprchalo. Já jsem to ale nevzdal. Poprosil jsem ji, jestli by se mnou nešla do manželské a také do sexuální poradny. A ona šla, taky mně miluje. A musím říct, že to bylo od svatby jedno z našich nejlepších rozhodnutí. Od té doby spolu pravidelně spíme a moje manželka je mi zase tak nějak blíž. Takže vlastně už nedostatek sexu nemusím řešit…

Ivan, 65 let, stavební dělník

Sex mám rád, ale bohužel mám ženu daleko. Někdy, když to už nejde vydržet, zajdu si prostě na sex za peníze. Moje žena to ví. Ale já to jako nevěru neberu. Vše jsme si domluvili a vyříkali dopředu. Mám skvělou ženu. A když se vidíme, vždy si to vynahradíme.

A jak jste na tom s řešením vašich intimních choutek vy? Uznáváte nevěru? Dopustili byste ji? Prozraďte nám, jestli máte sexu a erotických radovánek dostatek podle přání, nebo naopak žalostně málo. Napište nám, jakou formou řešíte nedostatek sexu právě vy!

Natálie Vrbová