Když ztroskotáte na ostrově vášně, nemine vás Massage Paradise

Vábící kokosy, lenivý rytmus vln a chtíč. K tomu Venuše krásná jak tropický sen. Tak začíná oblíbená senzuální procedura pro Robinsony, kteří podlehli kouzlu exotické Massage Paradise. Kupodivu ani nemusíte opustit republiku. Stačí, když si uděláte dovolenou ve stověžaté Praze. Přes den si tam společně s ostatními trosečníky užijete nástrahy velkoměsta a večer náruč spanilé dívky. Mějte se ale na pozoru. Jedná se o návykové dobrodružství. Obloudí vaši mysl jako prvotřídní opium.

Chcete orgasmus při Massage Paradise nebo vyhnání z ráje?

Už samotná objednávka do špičkového masážního salonu je zábavná. V online katalogu si prohlédnete dívky a rezervujete si termín u dvou z nich, které vám provedou Massage Paradise. Pak si zajistíte nocleh a vyrazíte na výlet do hlavního města. 

Po příjezdu vás v pražském salonu přivítají vaše vyvolené a zamíříte spolu do sprchy, kde vás namydlí a umyjí. Po koupeli se pokračuje na prostorném lůžku, kde se pod zkušenými masážními hmaty dokonale uvolníte. Dívky vám promnou napjaté svaly na zádech, uvolní vám stehna a jejich pěstěné ruce se budou věnovat i vašemu penisu. Existuje tolik vzrušujících hmatů, kterými vás budou něžně trápit, než dospějete na vrchol. Jestli vyvrcholíte na jejich vyšpulené zadečky nebo na prsa už zůstane na vás.

Předtím ale slečny nechají klouzat svá těla po tom vašem. Budete vdechovat jejich vůni smíchanou s vůní kokosu. Olej změkčí vaše dlaně a vy jimi obkroužíte houpající se ňadra. Pak uchopíte jednu masérku za štíhlý pas a druhé rukou zajedete mezi stehna. Troufalí ale smějí být jen gentlemani. Ostatní čeká předčasné vyhnání z ráje.

Pražské osvícení aneb Z podsvětí na Olymp

Kromě orgasmických zážitků využijte pobyt v hlavním městě k návštěvě dvou klíčových míst. Díky sexuální magii vás tam čekají inspirativní vhledy. Nejprve zamiřte na pohřebiště národních velikánů Vyšehrad. Poté, co vzdáte hold slavným předkům, sestupte do místního podsvětí a prozkoumejte kasematy.

Jakmile se v přítmí hlubin usmíříte sám se sebou, jste připraven vystoupat na bájný kopec Petřín, kde vlastenci postavili českou eiffelovku. Z Petřínské rozhledny budete shlížet na starou Prahu jako Zeus, když rozjímal o světě na Olympu. Byl to zajímavý bůh. S hlavou v oblacích neustále vymýšlel nové způsoby, jak svádět pozemské ženy. 

Zpět do víru erotické fascinace 

Massage Paradise není jen o fyzické blízkosti a dráždění. Nabízí vám také vzrušující podívanou na oblé ženské křivky. Na hladkou kůži, po které tančí odlesky plamenů svíček. Za tímto účelem zůstávají dívky nahé, což má i praktický důvod, když se o vás naolejované třou. Na vaše přání si ale mohou vzít například krajkové prádlo. Jako mávnutím kouzelného proutku se promění na lákavý “šlehačkový” dezert, který získáte pouze za odměnu. Milerády si pro vás obují sexy lodičky nebo sehrají panovačné šelmy z vaší nejtemnější fantazie. Stačí si přát. Každopádně během Massage Paradise se ve dvou párech krásných očích budete zrcadlit jen vy sám.

Jste vyprahlý jako Robinson, když se probudil na písečné pláži? Líbí se vám, když se dvě ženy vzájemně laskají? Tak to nezapomeňte zmínit během objednávky a žádejte Lesbi show. Pokud se vaše představa ráje během Massage Paradise vlní v rákosových sukénkách s květinami kolem krku, přejte si tanec na klíně. V komentářích se pak s námi rozdělte o detaily vašeho tropického dobrodružství. Zvlášť receptura, jak jste poprvé zažehl oheň vášně, přijde ostatním trosečníkům vhod.

Natálie Vrbová