Bratislava – informace o konferenci

Využite šancu stretnúť sa v Bratislave so špičkovými vývojármi, IT odborníkmi a MVP

Zúčastnite sa technickej konferencie MS Fest teraz i na Slovensku.

 Všetci vieme, aké je ťažké udržať krok s dnešným prevratným vývojom vo svete IT. Aktuálne trendy sa veľmi rýchlo menia a ich neustále sledovanie sa pre nás stáva čím ďalej väčšou výzvou.

Preto dávame všetkým, ktorí chcú byť na čele svojich odborov, príležitosť učiť sa od tých najlepších, spoznávať podobne zameraných profesionálov a vymieňať si s nimi skúsenosti. To všetko úplne zdarma.            

Odneste si so sebou to najlepšie z desiatok prednášok a debát.

Vyberte si z rady podnetných prednášok v podaní špičkových profesionálov zo sveta IT, .NET Frameworku, Azure a vývoja na platforme Windows. Získate tak zdarma znalosti, ktoré bohato zúročíte vo svojej praxi.

Buďte súčasťou tohto inšpiratívneho stretnutia stoviek odborníkov a využite MS Fest aj na naviazanie dôležitých profesných kontaktov.

Natálie Vrbová